MSR PocketRocket 2

Skladem • Více variantZdarma97 % • 277 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta185 Kč100 % • 87 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 3 340 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 41 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 24 273 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma186 recenzíDalší informace

Typ paliva
plynové
Sety

• , zakoupeno v Travelight

Koupila jsem vařič jako dárek a asi si jeden pořídím i pro sebe, je velmi lehký a skladný.

• , zakoupeno v Muj outdoor

• Vařič je super lehký.
    • Vaří super rychle a to i ve větru!
    • Jednoduchá manipulace, instalace, užívání!
    • Stabilní, díky tvaru pacek na něm může stát nádoba malá i velký hrnec.
    • Intenzita plamene se rovná menšímu autogenu. Vaří opravdu rychle.

Je to můj čtvrtý plynový vařič. Nejprve jsem měl jakýsi campingaz, pak dva pinguiny a říkám si zpětně, proč jsem si rovnou nekoupil MSR Pocketrocket 2. Lepší vařič jsem něměl.

• , zakoupeno v RockPoint.cz

• malý, lehký, skladný
    • jednoduše rozložitelný
    • slušný výkon
    • dodáván v plastové krabičce

S hlediska redukce hmotnosti bych uvítal, kdyby v balení byl i plátěný pytlíček a pro jistotu i náhradní těsnění.

Výkon
2400 W
73 g
Typ paliva
plynové
Sety

Pokud hledáte výkonný plynový vařič, který nezabere skoro žádné místo v batohu, právě jste ho našli. Kompaktní vařič Pocket Rocket 2 vyrobila světoznámá značka MSR přímo do kapsy. Jeho velikost nemá ovšem vliv na výkon. V pohodě zvládne uvařit litr vody za 3,5 minuty.

Optimální délka ramen a zubatý povrch zajišťují dobrou stabilitu pro hrnec či ešus. Vařič se dá použít i ve větrném počasí díky krytu chránícímu hořák a velmi přesnému ovládání plamene. Po použití ho snadno sbalíte do přiloženého transportního obalu.

• Hmotnost: 73 g
  • Rozměry: 4,3 x 4,3 x 7,6 cm

Kartuše není součástí balení.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta119 Kč99 % • 1 117 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Muj outdoor

• Vařič je super lehký.
    • Vaří super rychle a to i ve větru!
    • Jednoduchá manipulace, instalace, užívání!
    • Stabilní, díky tvaru pacek na něm může stát nádoba malá i velký hrnec.
    • Intenzita plamene se rovná menšímu autogenu. Vaří opravdu rychle.

• , zakoupeno v RockPoint.cz

• malý, lehký, skladný
    • jednoduše rozložitelný
    • slušný výkon
    • dodáván v plastové krabičce

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta119 Kč99 % • 1 117 recenzíDalší informace

• závětří
    • výkon odpovídá názvu, mohli byste s tím létat na Mars
    • velmi nízká váha
    • praktická plastová pevná krabička (vejdou se tam i sirky)
    • nemá zapalování, žádné součástky navíc, které se můžou podělat
    • pro někoho složitější skládání (jde o grip)
    • nemá zapalování
    • větší spotřeba plynu (při vyšším výkonu) :D

Zatím jsem ho použil jen jednou. Uvažoval jsem o VAR 2, který mi přijde skladný a praktický a český. V porovnání s ním má závětří a výkon je o dost větší (užší plamen). VAR je možná více variabilnější (náhradní díly a velké závětří, ale více místa), ale místo krabičky má pytlík.
    Na regulátoru výkonu je nakreslený směr, ale je to velmi drobné.
    Zatím velká spokojenost, kdo chce velký výkon v malém těle, tak toto je jasná volba. Uvidíme, jak vydrží materiály.

• lehký

• , zakoupeno v Český ráj outdoor

• Skladny.
    • Velky vykon
    • Kvalitni zpracovani
    • V pouzdre, do ktereho se vejde i zapalovac.

V kombinaci s piezo zapalovacem od stejneho vyrobce jsem naprosto spokojeny.

• , zakoupeno v HOROLEZENI.CZ

Skvělý malý kapesní vařič, který dokáže poměrně rychle uvařit vodu i ve velmi chladných věnkovních podmínkách.

• , zakoupeno v 4camping

• skladný